Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Розмітка парковки машинкою Perfekt Striper

Розмітка парковки

Надаємо послуги з нанесення дорожньої розмітки на парковці, на паркінгу, біля будинку. Ширина лінії від 5 до 12 см, фарба насичена, стійка до стирання, не вигоряє.

Замовити послугу

Головна ←  Послуги з нанесення дорожньої розмітки ←  Розмітка парковки

Парковка повинна бути зручна

У наш час практично всі території які призначені для стоянки автомобілів мають горизонтальну дорожню розмітку білого, а іноді жовтого кольору. Правильно організований рух транспорту на парковці, паркінгу, стоянці відіграє важливу роль для водіїв. Від зручності руху залежить, яке враження буде від цього місця в відвідувача / водія. При позитивному — людина приїде сюди ще, а якщо погане — буде об'їжджати стороною.

Правильна розмітка на парковці

Одним з основних способів зробити зручну парковку, це нанести горизонтальну дорожню розмітку, щоб позначити місця стоянки автомобілів, стрілками заїзд і виїзд, напрямки руху по території, розмітити паркувальні місця для інвалідів, пішохідні переходи, зробити нумерацію паркувальних місць і т.д. Правильна розмітка на парковці забезпечить не тільки зручність, але і безпеку всіх учасників дорожнього руху, заощадить водієві час, щоб припаркуватися, а також знизить аварійні ситуації. Завдяки розмітці вся територія парковки буде використовуватися за призначенням, і не буде хаосу.

Розміри паркувальних місць

Легкові автомобілі мають різні габаритні розміри, але ширина в них практично однакова, тому для зручності паркування, а також щоб оптимально розпорядиться площею стоянки були визначені стандартні розміри паркомісць для автомобілів. Дивіться схему....

Розміри паркувальних місць на стоянці
Схема і розміри паркувальних місць на стоянці

Послуги з нанесення дорожньої розмітки

Ми рекомендуємо вам самостійно розмітити паркувальні місця для стоянки автомобілів або звернутися в спеціалізовану компанію і замовити послуги з нанесення розмітки на парковці. Якщо ви хочете самостійно нанести розмітку ми рекомендуємо ознайомиться з недорогим обладнанням для нанесення дорожньої розмітки, це машинка Perfekt Striper і спеціальна стійка до стирання дорожня фарба Traffic Paint. Дивіться відео...

Відео презентація — Машинка для нанесення розмітки Perfekt Striper

Як замовити послугу по розмітці парковки

Щоб замовити послуги з нанесення розмітки зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Увага!

Мінімальна вартість робіт по оновленню ліній розмітки становить 3600 грн., що дорівнює 150 метрам рівної лінії шириною до 10 см.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(067)-730-19-12

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вибер ютуб инстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2022Угода користувача