Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Розмітка складських приміщень машинкою Perfekt Striper

Розмітка складських приміщень

Надаємо послуги з нанесення розмітки в складі, на виробництві та інших приміщеннях. Ширина лінії від 5 до 12 см, фарба з високим вмістом пігменту, швидкосохнуча, стійка до стирання і перепадів температури.

Замовити послугу

Головна ←  Послуги з нанесення дорожньої розмітки ←  Розмітка підлоги в складі

Розмітка полу в складі

Робота техніки і персоналу повинна бути чітко врегульованою і злагодженої на будь-якому підприємстві. На великому складі або виробництві потрібно правильно визначити місця в яких буде працювати техніка, де будуть стояти стелажі, піддони. Для підвищення безпеки існують різні способи і обладнання, це може бути розмітка підлоги, маркувальна стрічка (скотч), відбійники для стелажів, протиударні стовпи, кутовий сигнальний захист, захисні бар'єри, попереджаючі м'які профілі, сигнальні знаки і багато іншого.

Горизонтальна розмітка полу

Для підвищення рівня безпеки в приміщенні територія повинна бути розмічена горизонтальною сигнальною розміткою. Розмітка на підлозі визначає зони для техніки, стелажів, піддонів, вивантаження і навантаження товару. Стрілки і сигнальні знаки регулюють переміщення, чим роблять роботу персоналу більш продуктивною..

Розмітка підлоги на складі
Розмітка підлоги на складі

Устаткування для розмітки складів і виробничих приміщень

Наша компанія пропонує матеріали та інструменти, які роблять зручним нанесення розмітки на підлогу в приміщенні без особливих зусиль. Якщо ви хочете самостійно нанести розмітку ми рекомендуємо ознайомиться з недорогим обладнанням для нанесення дорожньої розмітки, це машинка для нанесення розмітки Perfekt Striper і спеціальна стійка до стирання дорожня фарба Traffic Paint.

Відео презентація — Машинка для нанесення розмітки Perfekt Striper

Як замовити послугу з розмічання полу

Для замовлення послуги з розмічання полу на складі або виробництві зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Увага!

Мінімальна вартість робіт по оновленню ліній розмітки становить 3600 грн., що дорівнює 150 метрам рівної лінії шириною до 10 см.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(067)-730-19-12

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вибер ютуб инстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2022Угода користувача