З чого зроблений дорожній знак

Дорожній знак складається з металевої основи на яку наклеєна світлоповертаюча плівка (світловідбиваючі плівка). Плівка це головний компонент з якого складається дорожній знак.
 

На замітку!

Світловідбиваюча плівка — це основний матеріал для створення дорожніх знаків. Така плівка містить в собі надійний клейовий шар, міцну структуру і спеціальне покриття, яке запобігає забрудненням і подряпинам. Світловідбиваюча плівка має можливість світиться в темряві, а також не псується при дуже низькій температурі.

Структура плівки складається з декількох шарів, несучим є тонкий алюмінієвий лист, на нього рівним шаром укладаються скло кульки дрібної фракції, все це захищається зверху ламінуванням.
 

Плівка світловідбиваюча для дорожніх знаків

Кожна фракція стекло кульки менше міліметра. В одному типовому дорожньому знаку знаходиться більше 3 млн. таких стекло кульок. Працюють вони за принципом оптичної лінзи або «котячого ока» (P.S. в кішок очі відбивають світло також, як оптична лінза).


Увігнута поверхня мікро лінзи відбиває світло в сторону джерела саме тому водій, підсвітивши дорожній знак, бачить його краще інші інші учасники дорожнього руху.

Дорожній знак відображає світло фар

До речі, якщо Ви захочете сфотографуватися під знаком, ні в якому разі не вмикайте спалах - фотографія не вийде (засвітиться).
Ось за таким принципом світяться дорожні знаки в нічний час доби.