Фарба для нанесення розмітки повинна швидко висихати, щоб не перекривати дорожній руху на тривалий період часу.

Дорожня розмітка

Дорожня розмітка є важливим елементом організації дорожнього руху. Вона дозволяє учасникам краще візуально орієнтуватися на дорозі, парковці та інших майданчиках.

Розмітка повинна бути якісною і виконаною з високоякісних матеріалів, витримувати навантаження транспорту, стійкою до соляних розчинів і хімікатів, які використовуються в зимові час, стійкою до стирання при будь-яких погодних умовах.

Наша компанія «Сервіс Знак» надає послуги з нанесення дорожньої розмітки, а також пропонує вам якісні матеріали (холодний пластик, термопластик) в тому числі і дорожню фарбу для нанесення розмітки на дорозі і в складських приміщеннях.

Основним матеріалом для нанесення дорожньої розмітки є фарба. Для нанесення розмітки використовують фарбу білого, жовтого, зеленого, синього, червоного, чорних кольорів.

Вона повинна швидко висихати, щоб не перекривати дорожній руху на тривалий термін. Рекомендується наносити дорожню розмітку в літній, весняний і осінній час року, в цей період вона швидко висихає. Зробити розмітку підлоги на складі чи виробництві можна в будь-який час року.

Правила нанесення розмітки

  1. Сухий асфальт, бетон або інша поверхня;
  2. Максимально очищена від пилу, жиру, технічних мастил;
  3. Температура повітря від + 5°С до + 35°С, вологість не більше 80%.

Обладнання для нанесення дорожньої розмітки промивають сумішшю толуолу з ацетоном (у співвідношенні 1:1), або сумішшю бензину з ацетоном (у співвідношенні 1:1).

Фарба для дорожньої розмітки наноситься за допомогою таких інструментів як: розміточна машина, пневматичний розпилювач, валик або щітку. Використовуючи пневматичний розпилювач для нанесення розмітки, фарбу розбавляють розчинником до робочої в'язкості.

Перевагою фарби є її низька вартість, швидке висихання, можливість наносити зображень за допомогою трафарету.

Основним недоліком фарби є час її експлуатації — близько 1 року. У порівнянні з іншими матеріалами, такими як термопластик, фарба швидше за всіх стирається, але наносити її набагато простіше.

Умови зберігання

Щоб фарба не втратила своїх властивостей потрібно дотримуватися правил зберігання: герметично закрита тара, сухе приміщення, температура зберігання від + 5°C до + 30°C, берегти від впливу прямих сонячних променів, вологи і тепла.

Ми рекомендуємо фарби для нанесення розмітки які відповідають вимогам:

  • Морозостійкість;
  • Стійкість до впливу різних погодних умов;
  • Зносостійкість;
  • Стійкість до хімікатів;
  • Швидкий час висихання.

Придбати фарбу для дорожньої розмітки ви можете в нашій компанії, а також замовити послуги нанесення дорожньої розмітки. Зв'яжіться з нашими менеджерами і вони вас проконсультують.