Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Фарба для дорожньої розмітки Traffic Paint

Фарба для нанесення розмітки Traffic Paint

Високий вміст пігменту, швидкосохнуча, стійка до стирання і перепадів температури. Без вмісту свинцю, кадмію, фреону і толуолу. Тільки для використання з розмічальною машинкою Perfekt Striper.

486 грн./балон

Купити

Головна ←  Обладнання для нанесення розмітки ←  Фарба для розмітки Traffic Paint

Фарба для сигнальної розмітки

Для професійної, швидкої та економічно-вигідної розмітки на території складських приміщень, парковок, стоянок, АЗС, спортивних майданчиків, ми рекомендуємо використовувати дорожню фарбу в аерозольних балонах Traffic Paint, ємністю 500 мл. Дана фарба відрізняється високим вмістом кольорового пігменту, стійкістю до погодних умов і перепадів температури. Спеціальний розпилювач запобігає розбризкування фарби, створюючи ідеальний контур лінії. В асортименті дорожньої фарби сім кольорів: жовтий, білий, червоний, синій, зелений, сірий, чорний.

Фарба для сигнальної розмітки Traffic Paint
Фарба для сигнальної розмітки Traffic Paint

Як зробити маркування підлоги

Ми пропонуємо фарбу для сигнальної розмітки підлоги європейського виробника Ampere (Франція). Щоб зробити маркування полу на складі, виробництві, парковці або стадіоні вам буде потрібно фарба в аерозольних балонах Traffic Paint і розміточна машинка Perfekt Striper. Даний комплект обладнання розроблений спеціально для сумісного використання. З його допомогою ви нанесете розмітку швидко і якісно. Швидкість нанесення − приблизно 100 метрів лінії за 10 хвилин.

Маркування полу на складі
Маркування полу на складі

Витрата фарби для розмітки Traffic Paint

Фарба Traffic Paint поставляється в аерозольних балонах ємністю 500 мл., в коробці 12 балонів. Витрата одного балона фарби залежить від ширини лінії розмітки, типу поверхні (гладка, шершава) і вправності оператора який веде розмічальну машинку. Наприклад, балончика фарби вистачає, щоб намалювати лінію шириною 10 см і довжиною 45-60 метрів.

Стiйкiсть до зношення фарби Traffic Paint

Довговічність фарби прямо залежить від структури поверхні (гладка, шершава), інтенсивності руху, а також погодних умов при експлуатації. Для більш тривалого терміну експлуатації розмітки усередині приміщень рекомендуємо використовувати захисний лак Traffic Protektor. Після завершення фарбування потрібно направити розпилювач балона вгору і продути газом який в балончику. Навіть розпочатий балон фарби може зберігається тривалий термін при цьому фарба не втрачає своїх властивостей.

Розмітка підлоги на складі
Розмітка підлоги на складі з покриттям лаком і без лаку

Без вмісту шкідливих речовин

Фарба для дорожньої розмітки Traffic Paint не містить свинцю, кадмію, фреону і толуолу. Безпека підтверджена Висновком СЕС.

Купити фарбу для розмітки полу

У нашій компанії ви можете купити машинку для нанесення розмітки Perfekt Striper і дорожню фарбу Traffic Paint для цього зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача