Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Шаблони трафарети для дорожньої розмітки

Трафарети для дорожньої розмітки

Виготовлені зі спеціального ПЕТ пластику, трафарети високої якості для багаторазового використання. Рекомендуємо використовувати з аерозольними фарбами Traffic Paint і розміточною машинкою Perfekt Striper.

550 грн.

Купити

Головна ←  Трафарети для дорожньої розмітки

Трафарети для розмітки парковки

При нанесенні горизонтальної розмітки на парковці, ділянці дороги, складському приміщенні, виробництві і на інших поверхнях, з'являється необхідність нанести крім ліній розмітки ще знаки і символи. Намалювати позначення у вигляді зображень без заздалегідь підготовленого шаблону дуже трудомісткий процес, тому для розмітки парковки, складу були зроблені спеціальні трафарети, ще їх називають — шаблони.

Нанесення зображення через трафарет для розмітки СТОП, STOP
Нанесення зображення через трафарет для розмітки STOP (СТОП) з використанням машинки Perfekt Striper

З чого зроблені трафарети

Матеріал для виготовлення трафаретів повинен бути стійким до вологи і підлягати багаторазовому використанню. Всі наші трафарети виготовляються з зносостійкого ПЕТ пластику і призначені для багаторазового застосування.

Чим наносити фарбу на трафарет

Для зафарбовування будь-якого типу поверхонь через трафарет ми рекомендуємо використовувати фарбу в аерозольних балончиках, краще щоб фарба була спеціальна для дорожньої розмітки. У нашій компанії ви можете купити фарбу в балончиках Traffic Paint, яка призначена для професійної швидкої і економічно-вигідної розмітки поверхонь на території складських приміщень, парковок та інших приміщеннях. Фарба стійка до стирання, погодних умов і перепадів температури. Вона не змінює свій колір.

Користуватися фарбою в балончиках Traffic Paint найзручніше спільно з мобільного машинкою для нанесення розмітки Perfekt Striper. Завдяки своїй унікальній конструкції розміточна машинка Perfekt Striper може не тільки малювати рівні лінії, але і наносити зображення за допомогою трафарету для нанесення розмітки. Для цього необхідно від'єднати ручку з тримачем аерозольного балончика від корпусу машинки і далі використовувати її як окремий інструмент. Дивіться фото...

Трафарет для розмітки парковки
Нанесення зображення на асфальт через трафарет з використанням машинки Perfekt Striper

Як купити трафарети для розмітки

У нашій компанії ви можете купити шаблон для розмітки місця парковки інваліда, стрілок, велосипеда, написів «стоп», кроків, і багато іншого. Для замовлення зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Каталог трафаретів для розмітки →

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача