Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Маркувальна стрічка для розмітки підлоги Traffic Tape

Стрічка для розмітки підлоги Ampere Traffic Tape

Сигнальні стрічки для швидкої розмітки різного типу поверхонь на території складських приміщень, виробничих цехів, спортивних залів, магазинів.
Товщина – 0,15 мм, Ширина – 5 см, Довжина – 33 м.

від 465 грн.

Купити

Головна ←  Стрічка для розмітки підлоги

Маркувальна стрічка для швидкої розмітки підлоги

Для організації правильного робочого процесу в складському приміщенні, виробництві, а також для підвищення безпеки роботи персоналу, необхідно позначити робочі зони техніки, людей, місця розвантаження і завантаження товарів. Для цих цілей використовується сигнальна клейка ПВХ стрічка для розмітки підлоги, або як вона ще називається — скотч для розмітки підлоги. Маркувальна стрічка проста і швидка у використанні. Ідеально підходить для нанесення розмітки на території складів, фабрик, цехів, спортивних залів та інших приміщеннях.

Наша компанія поставляє в Україну стрічку для розмітки Ampere Traffic Tape європейського виробника компанії AMPERE (Франція). Стрічка Traffic Tape буває трьох типів: Стандарт, Екстра, Стронг. Технічні характеристики різних типів стрічки вказані нижче на зображенні.

Скотч для розмітки полу
Скотч для розмітки статі — СТАНДАРТ, ЕКСТРА, Стронг

Як наклеїти стрічку на підлогу

Сигнальна стрічка клеїться на суху, без забруднень і жиру поверхню. Клейова структура стрічки дозволяє ходити і їздити технікою відразу після наклеювання стрічки на підлогу. Даний тип маркування дозволяє швидко і недорого організувати потрібний руху техніки і людей в приміщенні на деякий період часу (тимчасова розмітка). Якщо розглядати маркування полу клейкою стрічкою на постійній основі, то стрічка не самий вигідний варіант, набагато ефективніше і економічно-вигідніше зробити розмітку підлоги фарбою Traffic Paint за допомогою спеціальної машинки для нанесення розмітки Perfekt Striper. При інтенсивному русі техніки стрічка зноситься набагато швидше ніж фарба.

Які бувають кольору розмітки

Для приміщення пропонується на вибір жовтий, білий, червоний, зелений, сірий, чорний, синій кольори. Якщо говорити про маркувальну стрічку, то вона має крім однотонних кольорів ще й смугами для більшого привернення уваги. Наприклад, жовто-чорна стрічка для розмітки використовується для позначення небезпечних місць.

Маркувальна стрічка для розмітки підлоги, кольори
Маркувальна стрічка для розмітки підлоги — білий, жовтий, червоний, зелений, синій, червоно-білий, жовто-чорний

Як купити стрічку для розмітки підлоги

У нашій компанії ви можете купити стрічку для розмітки підлоги необхідного вам кольору для цього зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення. Також, зверніть увагу на машинку для нанесення розмітки Perfekt Striper і фарбу Traffic Paint.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача