Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Розмітка спортзалу

Розмітка спортзалу

Надаємо послуги з нанесення розмітки в спортивних залах, стадіонах та інших типах приміщень. Ширина лінії від 5 до 12 см, фарба швидкосохнуча з високим вмістом пігменту, стійка до стирання і перепадів температури.

від 24 грн./м.п.

Замовити послугу

Головна ←  Послуги з нанесення дорожньої розмітки ←  Розмітка спортзалу

Нанесення розмітки в спортивних залах

Для заняття ігровими видами спорту в спортзалі або іншому майданчику необхідна наявність розмітки на підлозі. Розмітка статі в кожній виді спорту своя тому в спортзалах найчастіше доводиться поєднувати кілька ліній розмітки, які відрізняються кольором. Наша компанія надає послуги з нанесення розмітки для тенісу, міні-футболу, волейболу та інших видів спорту.

Який фарбою наноситься розмітка

Для маркування підлоги ми використовуємо акрилову фарбу Traffic Paint європейського виробника компанії Ampere (Франція). Дана фарба позиціонує себе як дорожня фарба для нанесення дорожньої розмітки. Крім, доріг вона використовується для нанесення розмітки в складських приміщеннях. Фарба відрізняється високою стійкість, насиченим кольором, не піддається впливу перепаду температури, не вигоряє. Фарба Traffic Paint поставляється в аерозольних балонах ємністю 500 мл., в коробці 12 балонів. Розхід одного балона фарби залежить від ширини лінії розмітки, типу поверхні (гладка, шершава) і вправності оператора який веде розмічальну машинку. Наприклад, балончика фарби вистачає, щоб намалювати лінію шириною 10 см і довжиною 45-60 метрів.

Обладнання для нанесення фарби на підлогу

Фарбу ми наносимо за допомогою спеціально розробленої під наш тип фарби розміточної машинки Perfekt Striper. Ця мобільна машина робить нанесення ліній розмітки зручним і швидким процесом. З її допомогою можна розмітити 100 метрів рівної лінії за 10 хвилин. Ширина лінії регулюється від 5 до 12 см. Більш докладно про розміточну машинку читайте тут.

Відео презентація - Машинка для нанесення розмітки Perfekt Striper

Як замовити послугу з розмічання спортзалу

Для замовлення послуги з розмітки підлоги в спортивному залі зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Увага!

Мінімальна вартість робіт по оновленню ліній розмітки становить 3600 грн., що дорівнює 150 метрам рівної лінії шириною до 10 см.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача