Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Розмітка стадіону, футбольного поля

Розмітка стадіону

Надаємо послуги з розмітки стадіону, футбольного поля, бігових доріжок та інших майданчиків. Ширина лінії від 5 до 12 см. Фарба з високим вмістом пігменту, екологічно безпечна для людей і рослин.

від 24 грн./м.п.

Замовити послугу

Головна ←  Послуги з нанесення дорожньої розмітки ←  Розмітка стадіону

Розмітка футбольного поля

Наша компанія надає послуги з нанесення ліній розмітки на футбольному полі з різним видом покриття: трава газонна, штучна трава, гумова крихта, дерево, пластик. Для маркування штучних покриттів поля ми використовуємо акрилову фарбу Traffic Paint європейського виробника компанії Ampere (Франція). Дана фарба позиціонує себе як дорожня фарба для нанесення дорожньої розмітки. Фарба відрізняється високою зносостійкістю, насиченим кольором, не піддається під вплив перепадів температури, не вигоряє. Для натуральної газонної трави існує спеціальна фарба Ampere Athletic Paint, яка абсолютно нешкідлива для рослин. Вся фарба поставляється в аерозольних балонах ємністю 500 мл., В коробці 12 балонів. Розхід одного балона фарби залежить від ширини лінії розмітки, типу поверхні (гладка, шершава) і вправності оператора який веде розмічальну машинку. Наприклад, балончика фарби вистачає, щоб намалювати лінію шириною 10 см і довжиною 45-60 метрів.

Машинка Perfekt Striper для розмітки футбольного поля
Машинка Perfekt Striper для розмітки футбольного поля

Обладнання для нанесення фарби

Фарбу ми наносимо за допомогою спеціально розробленої під наш тип фарби розміточної машинки Perfekt Striper. Ця мобільна машина робить нанесення ліній зручним і швидким процесом. З її допомогою можна намалювати 100 метрів рівної лінії за 10 хвилин. Ширина лінії регулюється від 5 до 12 см. Більш детальніше про розміточну машинку читайте тут.

Відео презентація — Машинка для нанесення розмітки Perfekt Striper

Як замовити розмітку міні-футбольного поля

Для оформлення заявки на розмітку спортивного майданчика, футбольного поля зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти або заповніть Форму замовлення.

Увага!

Мінімальна вартість робіт по оновленню ліній розмітки становить 3600 грн., що дорівнює 150 метрам рівної лінії шириною до 10 см.

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача