Логотип компанії Сервіс Знак Каталог товарів Оренда обладнання Відео Доставка Про нас Контакти (095)-790-19-12 меню
Знак індивідуального проектування, ЗІП

Знак індивідуального проектування

Изготовление знаков индивидуального проектирования (ЗИП) и дорожных указателей из оцинкованной стали с использованием светоотражающей пленки.

Головна ←  Статті, поради ←  Знак індивідуального проектування

Знаки дорожнього руху

У нашій компанії можна замовити дорожні знаки різних типорозмірів, а також знаки індивідуального проектування, які допоможуть людям легко дістатися до вашого офісу, виробництва, заводу. Знаки дорожнього руху індивідуального проектування (дорожні вказівники) виготовляються з оцинкованої сталі з використанням світлоповертаючих матеріалів характеристики яких, забезпечать хорошу їх видимість в денний і нічний час доби, при будь-яких погодних умовах.

Що необхідно для установки ЗІП

  1. Розробка проекту розміщення дорожнього знаку;
  2. Погодження в ДАІ розміщення дорожнього знаку;
  3. Встановлення знаку на несучу опору.

Основа дорожнього знака індивідуального проектування виконана із сталевого оцинкованого листа металу. Для досягнення антикорозійної стійкості, виробництво корпусів здійснюється тільки з використанням оцинкованих металовиробів і алюмінієвих заклепок.

Зроблені нашими фахівцями знаки індивідуального проектування оснащені необхідними кріпильними елементами, що забезпечує їх швидку установку. Фон, написи та інші елементи інформації знака індивідуального проектування виконано з якісних світловідбивних матеріалів методом аплікації з попередньої вирізкою на плоттері. Для зручності і захисту при перевезенні, інформаційні знаки індивідуального проектування скріплюються в блоки монтажною стрічкою.

Наявність професійного програмного забезпечення дозволяє зробити нарізку практично всіх видів зображень і слів з вінілових матеріалів в необхідній кольоровій гамі.

Статті, поради:

Навігація

Головна

Каталог товарів

Оренда обладнання

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання-Відповіді

Партнерам

Допомога

Статті, поради

Консультація

Відео-блог

(095)-790-19-12

(044)-222-96-91

08322, Україна, с. Проліски, вулиця Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область.

вібер ютуб інстаграмм фейсбук 

© Сайт компанії «Service–Znak™» 2015–2020Угода користувача