Виготовлення знаків індивідуального проектування (ЗІП) та дорожніх покажчиків з оцинкованої сталі з використанням світловідбиваючої плівки.

Знаки дорожнього руху


У нашій компанії можна замовити дорожні знаки різних типорозмірів, а також знаки індивідуального проектування, які допоможуть людям легко дістатися до вашого офісу, виробництва, заводу.

Знаки дорожнього руху

У нашій компанії можна замовити дорожні знаки різних типорозмірів, а також знаки індивідуального проектування, які допоможуть людям легко дістатися до вашого офісу, виробництва, заводу. Знаки дорожнього руху індивідуального проектування (дорожні вказівники) виготовляються з оцинкованої сталі з використанням світлоповертаючих матеріалів характеристики яких, забезпечать хорошу їх видимість в денний і нічний час доби, при будь-яких погодних умовах.


Що необхідно для установки ЗІП


⦁    Розробка проекту розміщення дорожнього знаку;
⦁    Погодження в ДАІ розміщення дорожнього знаку;
⦁    Встановлення знаку на несучу опору.


Основа дорожнього знака індивідуального проектування виконана із сталевого оцинкованого листа металу. Для досягнення антикорозійної стійкості, виробництво корпусів здійснюється тільки з використанням оцинкованих металовиробів і алюмінієвих заклепок.


Зроблені нашими фахівцями знаки індивідуального проектування оснащені необхідними кріпильними елементами, що забезпечує їх швидку установку. Фон, написи та інші елементи інформації знака індивідуального проектування виконано з якісних світловідбивних матеріалів методом аплікації з попередньої вирізкою на плоттері. Для зручності і захисту при перевезенні, інформаційні знаки індивідуального проектування скріплюються в блоки монтажною стрічкою.


Наявність професійного програмного забезпечення дозволяє зробити нарізку практично всіх видів зображень і слів з вінілових матеріалів в необхідній кольоровій гамі.